Opinie i porady: Kreatywna agencja reklamowa

Agencja reklamowa to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, aby wzbudzić zaangażowanie potencjalnego klienta twojego biznesu. Wszelkie materiały reklamowe, spoty reklamowe, strony internetowe, identyfikacja wizualna powinny przedstawiać mocne strony twojego biznesu, aby prześcignąć konkurencję. W naszej firmie ONE WAY TRANSLATE (OWT) jesteśmy kreatywni, indywidualnie podchodzimy do klienta i tworzymy strategię według twoich preferencji, bazując na najlepszych wynikach. Zapraszamy do kontaktu: 530226955.

Agencja reklamowa OWT One Way Translate

Czy agencje reklamowe działają dla klientów na terenie całego kraju?

To zależy od zakresu działań danej agencji. Niektóre agencje reklamowe wykonują tylko materiały reklamowe dla potrzeb identyfikacji wizualnej jak: ulotki, katalogi, foldery, produkcja druku. Inne agencje reklamowe wykonują reklamę w internecie przez Social Media lub Google ->jest to kopalnia współczesnego pozyskiwania klienta. Zaś inna agencja reklamowa wykonuje kasetony reklamowe. Jeszcze inna gadżety reklamowe.

W jaki sposób najlepiej reklamować usługi?

Skąd pozyskiwać klientów?

To zależy od branży. Gdy branża naszego klienta potrzebuje wielu odbiorców codziennie np. Restauracja to lepszą opcją będzie kontakt przez Social Media. Jeśli zaś jest to branża klienta odnosi się do zakupów “raz na jakiś czas” np. zakup przez odbiorców rolet do okien lub zakup i montaż bramy wjazdowej do posesji wówczas lepszym sposobem będzie pozycjonowanie strony internetowej. Uwaga! Nie zawsze jest to regułą. Idealna sytuacja klienta jest kiedy posiada prowadzone przez agencję reklamową stronę na facebooku, instagramie oraz pozycjonowane strony internetowe. Agencja reklamowa ONE WAY TRANSLATE OWT zajmuje się wyżej wymienionymi segmentami. Dowiedz się więcej: 530226955 lub przez e-mail: kasia@owtc.pl

OWT

Agencja reklamowa czy samodzielne ustalanie kampanii reklamowych?

Ustalanie kampanii reklamowych oraz prowadzenie Fanpage’a, instagrama to wyzwanie, którym zajmują się specjaliści ds. Social Media, specjaliści ds. Statystyk, specjaliści ds. Planu Marketingowego, projektanci grafiki, Specjaliści ds. testowania reklam. Słowem należy zadbać o każdy szczegół reklamy, którym zajmuje się cały zespół specjalistów.

OWT

Czy brak doświadczenia może słono kosztować?

Brak doświadczenia oraz jego nieumiejętność kosztuje właściciela firmy dużo zaangażowanego czasu, którego nie da się zwrócić oraz budżetu. Bywają sytuacje, że klienci chcieli coś zrobić, ale się zepsuło np. nie można wypuścić reklamy w Google, bo Google nie rozpoznaje, że to twoja firma lub blokada, usunięcie strony na Facebook-u. Wówczas koszty naprawy są o wiele wyższe. Tymbardziej zachęcamy do korzystania z usług naszej certyfikowanej firmy ONE WAY TRANSLATE (OWT): 530226955.

OWT

Jeśli strony internetowe to które wybrać?

Strony internetowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne, współgrające z Google, krótkie oraz odpowiednio wypozycjonowane. Dodatkową przewagą nad konkurencją będzie copywriting pod pozycjonowanie zapytań potencjalnych klientów w którym się specjalizujemy.

OWT

Czy należy zbadać jakie zapytanie najczęściej wpisują nasi potencjalni klienci do Google?

Tak. Przed wykonaniem jakiegokolwiek copywriting -u (pisania tekstów) należy zbadać jakie najczęstsze zapytanie jest kierowane przez odbiorcę, nad czym się zastanawia, jakie zapytanie wpisuje do Google. Agencja reklamowa ONE WAY TRANSLATE OWT podpowiada: działamy dla klientów, pracujemy, zajmujemy się tego typu sprawami, gwarantujemy pełen profesjonalizm. Skontaktuj się z nami: 530-226-955.

OWT

Co sprawia, że nasze projekty reklamy są tak bardzo wciągające dla odbiorców?

Kreatywna agencja reklamowa ONE WAY TRANSLATE (OWT) wykorzystuje doświadczenie, dzięki czemu oferowane produkty lub usługi twojej firmy interesują twoich odbiorców, a nasza współpraca to przyjemność.

OWT

Czy prawidłowo wykonane reklamy są dźwignią handlu, firmy?

Dzięki umiejętności pracy zespołowej nasza produkcja reklamy w internecie i bezpośrednio u klienta spełnia wszelkie oczekiwania. Nasze zlecenia są wykonywane sprawnie, rzetelnie, terminowo. Sprawdź nasze opinie na stronie internetowej, na Facebook’u i w Google pod hasłem: Agencja reklamowa OWT

OWT

Zapytaj o szczegóły współpracy lub umów się na spotkanie w siedzibie firmy: 530-226-955

Czy zajmujemy się nie tylko design ’em do grafik?

Tak, kreatywna agencja reklamowa ONE WAY TRANSLATE OWT zajmuje się nie tylko projektowaniem grafiki. Oczywiście po wstępnej bezpłatnej rozmowie w siedzibie firmy lub online dobieramy zakres zlecenia odpowiedni dla twojej branży i rozmawiamy o naszej ofercie.

OWT

Masz pytania? Zadzwoń lub umów się na spotkanie: 530226955

al. Marszałka Piłsudskiego 12, Tychy

Jakie usługi realizujemy dla twojej reklamy?

Nasza agencja realizuje dla klientów wszelkie działania od rozmowy, zbudowania strategii marketingu, strony internetowe, wizytówki Google i ustawianie wyszukiwalności pod nie, pozycjonowanie stron www, tworzenie/prowadzenie i reklamowanie fanpage’a, instagrama, relacji z potencjalnymi klientami. Tworzymy oferty dla twoich odbiorców, projekt logo, katalogi, ulotki i cały design. Projektujemy sposób pozyskania klientów dla twojego biznesu od A do Z.

projekt

Zapytaj o ofertę: 530-226-955.

Jakie są nasze projekty?

Nasze studio produkcyjne realizuje projekty z wielu dziedzin. Są to projekty z wysokim poziomem design ‘u. Zawsze możesz sprawdzić nasze opinie na stronie internetowego lub fanpage’u, Google pod hasłem: Agencja reklamowa OWT.

Zapytaj o ofertę: 530-226-955 lub pod adresem e-mail: kasia@owtc.pl

Jak wykorzystujemy doświadczenie?

Poprzez certyfikowane doświadczenie i zdobyte umiejętności budujemy w poczuciu odbiorcy twojej firmy nie tylko funkcjonalności działań (np. docierania do odbiorców reklamy), ale także aspektów psychologii wpływu.

OWT

Czy pracujemy dla klientów w okolicy katowic?

Tak, działamy dla klientów mających siedzibę w katowicach, tychach. Także są to klienci z całego naszego ukochanego Śląska, jak również Warszawy, Portugalii, USA. Odległość nie ma znaczenie. Mamy super kontakt z firmami online, zaufanie to podstawa.

OWT

Czy odwiedzamy naszych stałych klientów na terenie miasta katowice?

Tak, nasze studio stale współpracuje z klientami realizując założone cele. Dla stałych klientów jesteśmy w katowicach, dojeżdżamy, aby porozmawiać. Cenimy kontakt w siedzibie klientów, gdzie nie tylko widzimy uśmiechy naszych kontrahentów, ale także proponujemy wycenę do dalszego projektu, aby działania przynosiły wyższe zyski.

OWT

Co projektujemy w celach reklamowych?

Do projektu odpowiedniej reklamy potrzebny jest nie tylko design, umiejętności, ale także połączenie wielu działów i dziedzin w jedną całość. W zależności od rodzaju współpracy projektujemy wszelkie działania marketingowe w celach reklamowych przez: Facebook, Instagram, Google, a także strony internetowe i identyfikację wizualną dla potrzeb projektu graficznego.

OWT

Zapytaj o ofertę: 530-226-955

Czy posiadamy atrakcyjne ceny?

Tak, przedstawiamy dla Ciebie ofertę dopasowaną dla twojego budżetu.

OWT

Zapytaj o ofertę: 530-226-955

Projektujemy twoją strategię w celach reklamowych i zapraszamy do kontaktu:

530-226-955

Skontaktuj się z nami i umów się na wycenę: kasia@owtc.pl

agencja reklamowa katowice